Bimcell TL Yükleme

Mobile özel, Sitemiz üzerinden " Bimcell Tl Yükleme " işlemi yapan herkese ; Hediye " 1 Aylık 5GB " yüklenecektir.

TL YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ Butona tıklayarak "tl yükleme" işlemi yapabilirsiniz.
PAKET YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ Butona tıklayarak "paket yükleme" işlemi yapabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bu makalemiz ilk olarak yayınlandıgı tarih 14.10.2019 tarihi pazartesi günü milli maç arifesi sizlerle paylaşıldı. Bu site üzerinden artık bimcell kontör yükleme işlemlerinizi yapabileceksiniz bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgiyi bu makalede sizlere sunacagım ayrıca, bimcell dakika yükleme , bimcell internet yükleme , bimcell hat açtırma, bimcell hakkında bilmeniz gereken ne varsa tamamını bu makaleye sığdırmayı hedefliyorum . Kredi kartı kullanarak bimcell tl yükleme yapabileceğinizi söylemiştim şimdi de nasıl bimcell kontör yükleme işlemi yapamazsınız buna da bu makalemde değinmek istiyorum gidip avea şubesinden veya turkcell daha veya vodafone şubesine giderek bimcell tl yükleme işlemi yapamazsınız sebebi ise bimcell yalnızdır bu konuda kullanılmadıgı düşünüldüğündendir sanırım kimse bimcell tl yükleme işlemi yapmaz. Ayrıca sitemiz üzerinden debit veya banka kartı ile bimcell kontör yükleme işlemi yapamazsınız. Bim tl yükleme işlemi yapmak isteyenler için birden fazla seçenek mevcuttur sizlerde bim tl yükleme işlemi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bimcell Kontör Yükleme

Kredi kartı ile bimcell kontör yükleme işlemi yapmak isteyenler hergün binlerce siteyi ziyaret edip doğru siteyi arıyorlar, gelişen teknoloji ile beraber artık bimcell kontör yükleme işlemi yapmak için binlerce site gezip doğru site aramanıza gerek yok , çünkü sadece bimcell kontör yükle butonuna tıklayarak bimcell kontör yükleme işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirseniz . internetten bimcell kontör yükleme işlemi yapmak için google üzerinden bimcell kontör yükleme yazarak bize ulaşabilmeniz mümkündür. İlk hedef olarak kitle çekme işlemi için google ve google reklamlarını seçtik daha sonra google reklamlardan elimizi çekip tavsiyeler üzerine yani sen buradan bimcell kontör yükleme işlemi yapıp bir arkadaşına buradan kontör yükleme işlemi yapabilirsin direk bizi anlatacaksınız . Çünkü sitemiz üzerinden yapılan tl yükleme işlemleri için kesinlikle ilk 5 yıl komisyon almayı hedeflemiyoruz. Yukarıda bulunan bimcell tl yükle butonuna tıklayan herkes çok mutlu. Siz de hemen şimdi bimcell tl yükle butonuna tıklayarak kontör yükleme işleminizi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Dakika ve Paket Yükleme

Sitemiz üzerinden yalnızca kontör yükleme veya bimcell tl yükleme işlemi yapılmıyor. Ayrıca sitemiz üzerinden bir çok işlemi yapabilirsiniz. Bunlara örnek olarak bimcell paket yükleme ve bimcell dakika yükleme işlemleridir. Yapmak istediğiniz işlemi siz seçin ister kontör yükleyip dakika veya internet paketi yükleyin isterseniz de direk dilediğiniz paketi seçerek paket yükleme işleminizi gerçekleştirin

Biimcell Paket Ve Tl Yükleme

Türkiye’de 10 yıla yakındır hizmet giren fakat talep ve müşteri sayısı hızla büyüyen BİMcell sizlere çeşitli alanlarda uygun paketlerle TL, bimcell online para yükleme fırsatları sunuyor. BİMcell kullanıcısı olarak istediğiniz her yerden hızı rahat ve kesintisiz görüşme yapabiliyorsunuz. BİMcell sizlere Türkiye’nin her yerinde her bölgesinde Türk Telekom altyapısı ile hizmet vermektedir. Bu nedenle telefonlarda çekmeme, kopma veya herhangi bir alanda şebeke eksikliği yaşanmamaktadır. BİMcell sizlere iletişim kalitenizden ödün vermeden, çok hızlı, kesilmeden ve daha uygun fiyatlarla konuşturuyor! Yukarıda bulunan bimcel tl yükle butonuna tıklayarak hemen bimcell tl yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca BİMcell her yöne 6 saniyesi 0,0125 TL yani aynı fiyata konuşturuyor! Konuştuğunuz kadar ödersiniz, artı bir ücret ve herhangi bir ek vergi eklemez! Bimcell faturasız hat SIM kart ödeyeceğiniz tutarı 65 TL ve farklı operatörlerde bu tutar 75-85 TL gibi değişen fiyatlarla sunulmaktadır. BIMcell diğer operatörlere göre uygun fiyatlarla sizleri hat sahibi yapmaktadır. Ayrıca faturalı hatların SIM kartlarını ücretsiz veriliyor! BİMcell TL yükleme ve birçok paket seçeneği ile yediden yetmişe herkese hitap ediyor!

Nasıl BİMcell Kullanıcısı Olurum?

BİMcell kullanıcısı olmak için nüfus cüzdanı fotokopisi ile size en yakın olan BİM marketlerinden herhangi birine başvurmanız yeterlidir. Gerekli kayıt ve belgeler doldurulduktan sonra sizlere BİMcell sim kartlarından, faturalı ya da faturasız tercihinize göre SIM kart takdim edilmektedir. Paket veya kullanacağınız faturalı hat ya da faturasız açıldıktan sonra istediğiniz tarifeyi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konuşma kapasitesine göre çeşitli paketlerden uygun olanları arasında SMS veya konuşma süresi bakımından size hitap eden yani ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Numaramızı BİMcell’e taşımak için ise yine kimlik fotokopisi ile BİM marketlerden her hangi birine gelmeniz ve burada bulunan gerekli belgeleri doldurmanız yeterli olmaktadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra kısa bir süre sonra eski hattınız kapanacak ve yeni BİMcell hattınız ve paketiniz kullanıma açılacaktır. Müşteri hizmetlerinden paket satın alarak mobil internet keyfine varabilirsiniz. hakkımızda gizlilik ve güvenlik yönetimi bilgisine hakkımızda sayfasına tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz. Kredi kartınızın, kart koleksiyonu yani kart puanı ile de ödeme yapabilirsiniz.

BİMcell Konuşturuyor!

BİMcell’in konuşma paketleri ile sizlere aralıksız ve kaliteli bir konuşma sözü veriyor! Seçeceğiniz konuşma paketleri ile sevdiklerinizle konuşurken tasarruf da yapmış oluyorsunuz. Sizlerin bütçelerine uygun ve daha fazla konuşma seçenekleri ile sizlere destek oluyor! Her yöne kapsamlı 250 Dakika Ses Paketi 12 TL, gibi çok uygun fiyatla! Her yöne 500 Dakika Ses Paketi ise sadece14 TL’dir. Konuşmalar 6 saniye olarak ücretlendirilir, konuşmadığınız sürelerde dakikalar paketinizde kalır. 250 dakika paketini için 250DK, 500 Dakika için 500DK yazıp 4551’e ücretsiz mesaj yollamanız yeterli olmaktadır.

Bimcell online ve BİMcell paket seçenekleri sadece uygun fiyatları ile tercih edilmemektedir. Artan ve yoğun yaşam içinde kişiler her ortamda ve her yerde kesintisiz konuşmak istemektedirler. BİMcell bu alanlarda ve konularda tüketiciye destek olmak için çeşitli ödeme ve paket seçenekleri ile çeşitli alternatifler sunmaya çalışmaktadır. Esnek paketler ve dakika kaybı olmayan paketler ile uygun fiyatlara görüşme hakkı sağlamaktadır.

BİMcell paketleri ve kampanyaları

BİMcell sizlere avantajlı paketler ve fırsat kampanyaları sunmaktadır. Faturalı ya da faturasız hatlarınızı ve sizin bütçenize hitap eden çeşitli seçenekleriyle BİMcell kampanyaları sizlere uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Faturasız hattınızı kolayca faturalı hatta çevirebilir. Ayrıca kampanyalardan ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bimcell’in tüm kullanıcılara tüm GSM operatörlerinden gelen tüketicilere sunduğu çeşitli özel kampanyalar bulunmaktadır. Sitemiz de bulunan bimcell internet paketleri arasından dilediğinizi seçip hemen yükleyebilirsiniz.

Bunların arasından size en uygun olanını seçip yıllarca kullanabilirsiniz. Çekme hızı şebeke ayarları ve tüm GSM ile ilgili üstün özellikleri ile BİMcell sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ederken müşterilerinin kesintisiz ve kaliteli bir görüşme yapmaları için de tüm alt yapı ve sistemlerini güncellemektedir. Bimcell paket seçenekleri arasında tam size göre ayda sadece 19 TL’ye yurt içi her yöne 600 dakika olanını seçebilirsiniz. Yine bu paketin kapsamında olan 600 SMS, 2 GB internet, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma hakkını da kazanmış oluyorsunuz. Yükleme yapmak için DOST 2 GB yazarak 4551 mesaj atmanız yeterlidir. Veya 29 TL’ye yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma ve 5 GB internet seçeneği ile sunulan DOST5GB seçeneğini tercih edebilirsiniz. Daha fazla konuşma ve daha fazla SMS ve internet istiyorsanız o zaman da 39 TL’ye DOST10GB yazarak 4551’e ücretsiz göndermeniz yeterli olacaktır. Tüm bunların yanında BİMcell sizleri ödüllendirmektedir, Nasıl mı?

Bir seferde yükleyeceğiniz 25 TL ve üzeri yüklemelerde tüm müşterilerine 30 gün boyunca geçerli ve her yöne 500SMS artı1GB İnternet BİMcell’den sizlere hediye! Bonus konuşma sürenizi ve SMS ile beraber internet hakkınızı tanımlamak için “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e göndermeniz halinde hediye bonus konuşma ve haklarınız hattınıza kısa süre içinde tanımlanacaktır.

BİMcell Online Para Yükleme

Bimcell online para yükleme için Bimcell’in internet sitesine gelmeniz online TL yükle şıkkını seçmeniz yeterlidir daha sonra burada TL yükleyeceğiniz telefon numarasını ve ödeyeceğiniz miktarı ardından kredi kartı bilgilerini girmeniz gerekmektedir Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra kartınıza kartınıza teliniz Birkaç saniye içerisinde otomatik olarak yüklenecektir olmayı türlü yüklemenin avantajlarından faydalanıp çeşitli kampanyalardan haberdar olabilir

Ayrıca yeni kurulan yeni bir eser kullanıcısı iseniz size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz BİMcell online yükleme her ortamda her cihazda mobil olarak yapılabilmektedir Ayrıca BİMcell online para yükleme güvenli ödeme sistemi üzerinden internet sağlayıcıları tarafından güvenli ortam sağlanarak yapılmaktadır işlemleriniz çok kısa bir süre içerisinde yapılmakta TL yükleme ve bimcell paket anında kartınıza yüklenmektedir. Bimcell tl yükleme aracılığı ile anında kontör yükleme kredi kartı ile yapabilirsiniz.

BİMcell Anında TL Yükleme

BİMcell anında TL yükleme yapabilmeniz için size en yakın BİM marketlerinden birine giriş yapmanız yeterlidir. Kasalar da çeşitli paket veya tarifinize uygun ödeme seçeneklerinden biri seçerek telefon numaranızı söyleyerek yükleme yapabilir ve saniyeler içinde konuşmanıza devam edebilirsiniz. Nakit para yüklemeleri bimcell TL yükleme işlemi internet üzerinden servis sağlayıcı ve çeşitli siteler aracılığı yapılmaktadır.

Gerekli ödeme miktarını seçerek, telefon numarasını ve ödeme şeklini belirleyerek kısa süre içinde hızlıca yapılmaktadır. Nakit olarak TL miktarları ise en az 20 TL ve en fazla 50 TL seçeneklerini içermektedir. Geniş market ağı ve binlerce şubesi ile BİM marketler grubu ve grubun iletişim alanında hızla büyüyen ve gelişen BİMcell sunduğu uygun ve kaliteli seçenekleri ile büyümeye devam ederken kitlesel iletişim tek adresi olmak için devamlı yenilenmektedir. kredi kartı ile tl yükleme işlemi yapmak için şuan doğru yerdesiniz.

Neden BİMcell Kullanmalıyım?

BİMcell Türkiye’de %98’lik kapsama oranı ile kesintisiz ve uygun iletişim adresidir! Diğer GSM operatörlerine oranla her geçen gün daha fazla kullanıcıyı ağına almaktadır. BIMcell kullanıcılarına 4,5G desteklemeyen SIM kartlarını ücretsiz olara değişimi yapmaktadır. Ayrıca 1 aylık 30 GB internet hakkı vermektedir. Herhangi farklı bir sebepten SIM kart değişimi yapmak istemeniz halinde size en yakın BIM mağazasından ücret ödemeden değişim yapabiliyorsunuz.

BİMcell çeşitli destek ve kampanyalarla tüketicini yanında olmaktadır. Tam anlamı ile kalite ve kesintisiz hizmetlerden yaralanmak ve çeşitli hediyeli kampanyalardan ve fırsatlardan faydalanmak için tercihiniz BİMCell olmalıdır. Sizlere kesintisiz, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet sunmaya devam eden BİMcell siz müşterilerinin desteği ile büyümektedir.

Fırsatlar Dünyası Bimcell

Kalitesinden ödün vermeden esnek ve cep yakmayan tarifeleriyle gün geçtikçe sayısı artan BİMcell Türkiye’de %98’i aşan kapsama oranı ile sınırsız iletişim keyfine bizlere sunuyor. Şu anda kullandığınız telefon numaranız değişmeden geçiş yapabilirsiniz. Üstelik numara taşıma işlem ücreti ve yeni sim kart ücreti de yok. Cazip fiyatlarıyla bimcell kişiye uygun dakika, sms ve internet paketleriyle iletişimde sınır tanımadan hizmet vermeye devam ediyor.

BİMcell Nerede Satılır ve Nasıl BİMcell li olurum?

Ülkemiz üzerinde sayısı 6000 ‘i aşan BİM mağazaları fırsatlarıyla sizleri bekleyen BİMcell sim kartı satış noktalarıdır. Size en yakın BİM mağazasına kimlik fotokopisiyle giderek ilgili formu doldurduktan sonra BİMcell’in avantajlarla dolu dünyasına kayıt olabilir ve kendini yenileyerek büyüyen bu aileye katılabilirsiniz.